Search
  • Marta

W pieciu słowach o tym czemu mnie tu dawno nie było


Zostało pięć dni do końca lutego - jak zawsze czas pędzi nieubłaganie i w takich momentach przypominają się słowa mojej babci, która mówiła (do mnie 9-10 letniej), że się nie obejrzę a będę miała 60 lat i siwe włosy (mam nadzieję, że z tym kolorem to przesadziła - nie to, że mam coś do siwego). Wtedy myślałam, że mam tak dużo czasu, że babcia przesadza, ale teraz jednak rozumiem sens tych słów - gdyż bliżej mi do 60 niż dalej.

Ale do meritum. Końcówka roku była bardzo pracowita, w przedszkolu którym zarządzam odbyła się kontrola (najważniejsza w UK- OFSTED) podczas, której zostaje wystawiona ocena od której zależy dużo (przede wszystkim to ilu będzie chętnych aby zapisać do naszej placówki swoje dzieci). Był to okres gorączkowych przygotowań i wytężonej pracy, opłacało się, bo otrzymaliśmy notę OUTSTANDING i mogliśmy ze spokojem udać się na odpoczynek podczas przerwy świątecznej.


Byłam w Polsce ponad 2 tygodnie i równie intensywnie spędzałam tam czas - ale o tym innym razem.

Powrót do Anglii rozpoczęliśmy pewnymi przygotowaniami, które wymagają skupienia i nauki ( o tym też innym razem), w pracy poniekąd nastał spokój ale tego beztroskiego lenistwa nie dało się przeciągnąć nawet o jeden dzień.

Uczestniczyłam w plenarnych konferencjach, szkoleniach (ok 15), pojechałam na targi, pouzupełniałam treningi, których ważność kończyła się z początkiem 2019 roku a także planowałam, planowałam i planowałam. W tym czasie popsuła się pralka a zgodnie z Prawem Murphyego dołączyło do niej jeszcze kilka innych rzeczy. Tak więc bez zbędnego użalania się nad sobą, myślę, że przyjmiecie moje wytłumaczenie i wybaczycie.

1 comment

© 2023 by Closet Confidential. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now